CA5055680R0KR05
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CA5055680R0KR05
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 680 OHM 2.75W 10% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.675" L (4.32mm x 17.15mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series CA
Power (Watts) 2.75W