CA5100120R0JS73
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CA5100120R0JS73
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 120 OHM 5W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series CA
Power (Watts) 5W