CA55H020M107TA
XiangJiang
Produkt-Nr.:
CA55H020M107TA
Hersteller:
XiangJiang
Beschreibung:
CAP TANT POLY 100UF 20V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code H
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm
Ratings -
Series CA55 H
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr XiangJiang
Capacitance 100 µF