CAB459RF-0200-A-1
GradConn
Produkt-Nr.:
CAB459RF-0200-A-1
Hersteller:
GradConn
Beschreibung:
CBL ASSY MHF1 LK-SMA J-PL 7.874"
Auf Lager : 34
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series Nautilus
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr GradConn
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Style IPEX MHF1 LK to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz