CAB.M19.SLA.C72GZ
LEMO
Produkt-Nr.:
CAB.M19.SLA.C72GZ
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)
Backshell Material, Plating Polyetherimide (PEI)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 5A
Shell Finish -
Shell Size - Insert M19
Primary Material Plastic
Operating Temperature -50°C ~ 170°C