CAB.M19.SLA.C92GZ
LEMO
Produkt-Nr.:
CAB.M19.SLA.C92GZ
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm)
Backshell Material, Plating Polyetherimide (PEI)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 5A
Shell Finish -
Shell Size - Insert M19
Primary Material Plastic
Operating Temperature -50°C ~ 170°C