Zuhause / RF Antennas / CAF94430(IDD2450-RT36E)
minImg
CAF94430(IDD2450-RT36E)
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
CAF94430(IDD2450-RT36E)
Beschreibung:
RF ANT 2.4GHZ MOD CAB BRKT 36"
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-TNC (2)
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) 0.984" (25.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series Terrace Diversity™
Antenna Type Module
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 914mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 5dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)