CAP-25/7.5/440R
Hartland Controls/Littelfuse
Produkt-Nr.:
CAP-25/7.5/440R
Beschreibung:
CAP FILM 25UF/7.5UF 370-440V RND
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Polypropylene (PP) Film, Metallized
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±3%
Voltage - Rated 440 V
Number of Capacitors 2
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series HCK, Dual Motor Run
Package / Case Radial, Can - QC Terminals
Mfr Hartland Controls/Littelfuse
Capacitance 7.5µF, 25µF