CAY10-273J4LF
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CAY10-273J4LF
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 27K OHM 0804
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series CAY10
Power Per Element 62.5mW