CAY10A-222J4LF
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CAY10A-222J4LF
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
0804
Beschreibung:
RES ARR 4 RES 2.2K OHM 0804
Auf Lager : 9906
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0804
Series CAY10A-LF
Power Per Element 63mW