CAY16-1301F4LF
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CAY16-1301F4LF
Paket:
1206
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series CAY16
Power Per Element 62.5mW