CAY16A-22R0F4LF
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CAY16A-22R0F4LF
Paket:
1206
Beschreibung:
RES ARR 4 RES 22 OHM 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series CAY16A-LF
Power Per Element 63mW