CB187F-70
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
CB187F-70
Beschreibung:
CIR BRKR 70A 48VDC PUSH-RESET
Benutzer handbuch
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 70A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series CB187F
Voltage Rating - DC 48 V