CB2016T220KV
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
CB2016T220KV
Paket:
0806 (2016 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 190MA 1.3 OHM SMD
Auf Lager : 1980
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 165mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 0806 (2016 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.3Ohm Max
Inductance 22 µH
Series CB
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0806 (2016 Metric)
Frequency - Self Resonant 16MHz