CB3JB11R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CB3JB11R0
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 11 OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 11 Ohms
Series CB
Power (Watts) 3W