CBC3225T1R0MR
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
CBC3225T1R0MR
Hersteller:
Taiyo Yuden
Paket:
1210 (3225 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 1.44A 71.5MOHM SMD
Auf Lager : 31227
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.44 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 71.5mOhm Max
Inductance 1 µH
Series CB, C Type
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 250MHz