CBC46W4S10ANT2S
Positronic
Produkt-Nr.:
CBC46W4S10ANT2S
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 46POS CRIMP
Benutzer handbuch
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Shell Size, Connector Layout 6
Operating Temperature -55°C ~ 125°C