CBC46W4S1F00X/AA
Positronic
Produkt-Nr.:
CBC46W4S1F00X/AA
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 46POS CRIMP
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Features -
Shell Size, Connector Layout 6
Operating Temperature -55°C ~ 125°C