CBN15-30GK60-E0
Pepperl+Fuchs, Inc.
Produkt-Nr.:
CBN15-30GK60-E0
Beschreibung:
INDUCTIVE SEN 15MM NPN
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series -
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Capacitive
Voltage - Supply 10V ~ 30V