CBW28-10A
OptiFuse
Produkt-Nr.:
CBW28-10A
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSEHOLDER TYPE CB-TYPE III, 10A
Auf Lager : 253
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA, cULus
Current Rating (Amps) 10A
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series CBW28
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V