CBW58-HB-20A
OptiFuse
Produkt-Nr.:
CBW58-HB-20A
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Auf Lager : 36
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CCC, CSA, cURus, TUV, UR
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series CBW58
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V