CC150LA500
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
CC150LA500
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
RLY CONT 3P 500V50/60HZ 2NO/2NC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Box Lug
Contact Rating (Current) 150 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 150 VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Series CC
Operate Time 20 ms
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 500VAC
Release Time 60 ms
Must Operate Voltage 425 VAC