CC18/4SA220
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
CC18/4SA220
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
RLY CONT 4P 220V 50/60HZ NO AUX
Benutzer handbuch
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 18 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Coil Resistance -
Product Status Active
Must Release Voltage 66 VAC
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series CC
Operate Time 12 ms
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Coil Voltage 220VAC
Release Time 4 ms
Must Operate Voltage 187 VAC