CC1R5-4812SR-E
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
CC1R5-4812SR-E
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 12-15V 1W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 12 ~ 15V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.65" L x 0.65" W x 0.35" H (16.5mm x 16.6mm x 8.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 125mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Control Features Enable, Active Low
Series CC-E (1.5W)
Power (Watts) 1 W