CC453232A-221KL
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CC453232A-221KL
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
1812
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 200MA 7.7OHM SMD
Auf Lager : 555
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 170mA
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 30 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 7.7Ohm Max
Inductance 220 µH
Series CC453232A
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.7MHz