CC45SL3AD560JYNNA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CC45SL3AD560JYNNA
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CAP CER 56PF 1KV SL RADIAL
Auf Lager : 354
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Temperature Coefficient SL
Product Status Active
Ratings -
Series CC45
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr TDK Corporation
Capacitance 56 pF