CC45SL3FD220JYNN
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CC45SL3FD220JYNN
Beschreibung:
CAP CER 22PF 3KV SL RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 pF