CCB-115A-2-5H
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CCB-115A-2-5H
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 5HR 10A 120V
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 3 Min ~ 5 Hrs
Function On-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC