CCB-115A-5-3S
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CCB-115A-5-3S
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 10A 120V
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time -
Function On-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC