CCB-115A-5B-5M
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CCB-115A-5B-5M
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 5MIN 10A 120V
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 3 Sec ~ 5 Min
Function On-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC