CCB-24A-5B-30S
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CCB-24A-5B-30S
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 30SEC 10A 120V
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 0.3 Sec ~ 30 Sec
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series -
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC