Zuhause / Ceramic Capacitors / CCD-WRRF223Z202K0AE
minImg
CCD-WRRF223Z202K0AE
Trigon Components
Produkt-Nr.:
CCD-WRRF223Z202K0AE
Hersteller:
Trigon Components
Beschreibung:
CAP CER 0.022UF 2KV Y5V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Y5V (F)
Product Status Active
Ratings -
Series CCD-W
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Trigon Components
Capacitance 0.022 µF