CCP2-1-100CF
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
CCP2-1-100CF
Beschreibung:
SW COMP FUSE CARRIER 600V 100A
Benutzer handbuch
Series CCP2
Type Switch
Voltage 347V
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Package Bulk
Current 100A