Zuhause / Oscillators / CCPD-033X-25-77.76
minImg
CCPD-033X-25-77.76
Crystek Corporation
Produkt-Nr.:
CCPD-033X-25-77.76
Beschreibung:
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CCPD-033
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Crystek Corporation
Base Resonator Crystal
Frequency 77.76 MHz