CCR30.0MXC7T
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CCR30.0MXC7T
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CERAMIC RES 30.0000MHZ 8PF SMD
Benutzer handbuch
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Series CCR
Type Ceramic
Package / Case 3-SMD, Non-Standard
Mfr TDK Corporation
Frequency 30 MHz
Capacitance 8 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.043" (1.09mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 40 Ohms