CCS25-S10-M
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
CCS25-S10-M
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Auf Lager : 22759
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Natural
Panel Hole Size 0.203" (5.16mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Fastener
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size #10 (M5)
Series -
Type Clip, P-Type
Panel Thickness -
Length -
Mfr Panduit Corp
Height -
Features -
Bundle Center to Mounting Center 0.410" (10.41mm)
Package Bulk
Width 0.370" (9.40mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Adhesive -
Opening Size 0.250" (6.35mm)