CD035M4R7C06PE50V00A
Suscon
Produkt-Nr.:
CD035M4R7C06PE50V00A
Hersteller:
Suscon
Beschreibung:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Auf Lager : 2000
Ext-Preis
  • 10
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 31.5 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Ratings AEC-Q200
Series CD
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Mfr Suscon
Capacitance 4.7 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 1.45 Ohms