CD104NP-330MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CD104NP-330MC
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 1.26A 120MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.26 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 33 µH
Series CD104
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 16.9MHz