CD105-221KC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CD105-221KC
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 660MA 730MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.228" (5.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 660 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 730mOhm Max
Inductance 220 µH
Series CD105
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 5.25MHz