CD15FD501JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CD15FD501JO3F
Beschreibung:
CAP MICA 500PF 5% 500V RADIAL
Auf Lager : 12607
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.402" (10.20mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.232" (5.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.469" L x 0.220" W (11.90mm x 5.60mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 500 pF