CD19ED750JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CD19ED750JO3
Beschreibung:
CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.343" (8.70mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Active
Series CD19
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 75 pF