CD19FA752JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CD19FA752JO3
Beschreibung:
CAP MICA 7500PF 5% 100V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.343" (8.70mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.701" L x 0.339" W (17.80mm x 8.60mm)
Product Status Active
Series CD19
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 7500 pF