CD19FD122JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CD19FD122JO3F
Beschreibung:
CAP MICA 1200PF 5% 500V RADIAL
Auf Lager : 43
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.520" (13.20mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.343" (8.70mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Product Status Active
Series CD19
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1200 pF