CD43NP-2R7MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CD43NP-2R7MC
Beschreibung:
FIXED IND 2.7UH 2.16A 78.7 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.16 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78.7mOhm Max
Inductance 2.7 µH