CDB-115A-2-15S
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CDB-115A-2-15S
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 10A 120V
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time -
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series -
Function Interval
Voltage - Supply 115VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC