Zuhause / Fixed Inductors / CDEP105MENP-2R7PC
minImg
CDEP105MENP-2R7PC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDEP105MENP-2R7PC
Beschreibung:
FIXED IND 2.7UH 8.5A 10.2MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±25%
Current Rating (Amps) 8.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10.2mOhm Max
Inductance 2.7 µH