CDEP134NP-1R6MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDEP134NP-1R6MC
Beschreibung:
FIXED IND 1.6UH 15A 3.7 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 16A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.7mOhm Max
Inductance 1.6 µH