Zuhause / Fixed Inductors / CDEP147NP-7R7MC-95
minImg
CDEP147NP-7R7MC-95
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDEP147NP-7R7MC-95
Beschreibung:
FIXED IND 7.7UH 10A 9.85MOHM SMD
Auf Lager : 6272
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 12.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 9.85mOhm Max
Inductance 7.7 µH