Zuhause / TVS Diodes / CDNBS08-SLVU2.8-4
minImg
CDNBS08-SLVU2.8-4
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CDNBS08-SLVU2.8-4
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
TVS DIODE 2.8VWM 21VC 8-SOIC
Auf Lager : 12075
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 30A (8/20µs)
Applications Ethernet
Capacitance @ Frequency 6pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21V
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 2.8V (Max)