Zuhause / TVS Diodes / CDNBS08-SRDA3.3-6
minImg
CDNBS08-SRDA3.3-6
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CDNBS08-SRDA3.3-6
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
TVS DIODE 3.3VWM 10.9VC 8-SOIC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 43A (8/20µs)
Applications Ethernet
Capacitance @ Frequency 15pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Type Steering (Rail to Rail)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 10.9V
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V